بازدید

تور حضوری مرکز پردازش دانش

مراحل تور

در تورهای حضوری مرکز پردازش دانش، از نزدیک و با حضور تور لیدر با ۳ بخش اصلی بزرگ‌ترین مرکز پردازش خاورمیانه آشنا می‌شین:

سالن شماره ۱
(Inbound)

ورود کالاها به مرکز پردازش و انبارش اون‌ها با سیستم جای‌گذاری آشفته در این بخش اتفاق می‌افته.

کارخانه تولید محتوا
(Content Factory)

مسیر تمامی محتواهای منتشر شده روی سایت دیجی‌کالا به شکل‌های مختلفی از اینجا عبور می‌کنه.

سالن شماره ۲
(Outbound)

این سالن جاییه که کالاها بعد از دو مرحله تفکیک، بسته‌بندی و آماده‌ی ارسال به مرکز دانش ۲ می‌شن.


جزئیات شرکت در فعالیت «تور حضوری مرکز دانش»:

برای ثبت‌نام در تورهای عمومی مرکز پردازش دانش کافیه روی لینک زیر کلیک کنین و اطلاعات خواسته شده رو تکمیل کنین. تیم دیجی‌کالا اکسپلور در سریع‌ترین زمان ممکن برای هماهنگی جزئیات تور (شامل تاریخ و ساعت) با شما در ارتباط خواهد بود.
مدت زمان انتظار برای شرکت در تور با توجه به عوامل مختلفی مثل تعداد درخواست‌ها، وضعیت مرکز پردازش و شرایط پاندمی کرونا متغیره اما تمام تلاش ما بر اینه که در اولین زمان خالی میزبانتون باشیم.

ورود به فرم ثبت‌نام

در صورتی که عضو نهاد/شرکت/سازمان/گروه خاصی هستین و علاقه‌مندین برای شما تور اختصاصی برنامه‌ریزی بشه، کافیه از طریق راه‌های ارتباطی پایین صفحه (ایمیل و واتس‌اپ) با ما در ارتباط باشین.
حتما به این نکته دقت داشته باشین که اولین مرحله برای برنامه‌ریزی تور اختصاصی، ارائه نامه درخواست رسمی از سمت نهاد/شرکت/سازمان/گروه خاصیه که در اون عضویت دارین.
دیجی‌کالا اکسپلور افتخار این رو داشته که تا به امروز برای بسیاری از دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و مطرح کشور تورهای اختصاصی برنامه‌ریزی و اجرا کنه.

مشاهده آرشیو تورهای اختصاصی برگزار شده (به‌زودی)

حضور در فضای عملیاتی مرکز پردازش چه در قالب تور عمومی و چه در قالب تور اختصاصی نیازمند رعایت نکات خاصیه. به همین منظور اینفوگرافیکی آماده شده که شامل تمام نکات مهم در روز برگزاری توره.
لطفا بعد از برنامه‌ریزی زمان تور و پیش از حضور در مرکز پردازش حتما روی لینک زیر کلیک کنین و اطلاع درج شده رو با دقت مطالعه کنین.
همچنین این امکان وجود داره که تمام سوالاتتون رو پیش و پس از برگزاری تور، از طریق راه‌های ارتباطی پایین صفحه با ما در میون بذارین.

مشاهده اینفوگرافیک «راهنمای بازدید از مرکز پردازش دانش دیجی‌کالا»